štvrtok 17. septembra 2015

Frote nie je len na uteráky

Pri hľadaní látok do e-shopu som sa stretla s rôznymi materiálmi...niektoré ma zaujali viac, iné menej... froté som väčšinou len tak preletela, že veď čo? Uteráky? To si každý môže kúpiť v obchode, nie?

Stále viac a viac ste mi ale písali, že toto je materiál, ktorý by Vás určite v e-shope potešil, že ho hľadáte dlho atď... A tiež bola moja reakcia taká, že veď na uteráky...a vtedy ste ma podaktoré z Vás vyviedli z tohto môjho omylu...

Začala som sa o froté vďaka Vám viacej zaujímať a zistila som, že použitie je naozaj oveľa širšie ako len uteráky...Ďalší kameň úrazu bolo zloženie...nie je totižto froté ako froté... Srdiečko Vám pišťalo po 100% bavlnenom froté, čo som zistila, že nie je až také jednoduché zohnať. Všade totižto je froté s určitou prímesou polyesteru. Rozdiel medzi 100% bavlneným froté a zmesovým je predovšetkým v savosti... určite ste sa aspoň raz v živote stretli s uterákom, do ktorého ste sa poutierali a stále ste boli mokré.... no tak to je to zmesové froté.... pri 100% bavlnenom froté sa Vám toto určite nestane :)

No a teda poďme na pár príkladov ako môžeme froté použiť.

Začneme tými najjednoduchšími a to sú uteráky :)alebo jednoduché osušky pre deti...


Ale aj kreatívnejšie v kombinácií s bavlnenou látkou :)
 Pri deťoch ešte ostaňme a ušime si župančeky, alebo pončá :)
 ..... alebo aj hračky...


...podbradníčky ale aj nákrčníky pre najmenších slintošov :)...

 ...nezabúdajme ani na nás veľkáčov a dospelákov...
...priestranné tašky a praktické osušky aj s odkladacími vreckami, napríklad na škulky, knižky, krížovky, nejakú tú mňamku k vode....
 ...a super praktická vec a tou je turban na vlasy, ktorý som prednedávnom dostala od jednej z Vás... zbožňujem ho, neviem ako som doteraz bez tejto vychytávky mohla žiť :)...nakoniec trochu originálnej extravagancie ;)...To boli inšpirácie prenás vaäčších a menších...ale nezabúdajme aj na domácnosť... a tu prichádza úplne iný, praktický rozmer využitie froté...bavlneného samozrejme, keďže potrebujeme docieliť čo možno najvyššiu savosť...Viete koľko ľahko vymeniteľlných, a vyprateľných náhradných utierok na mop presne na mieru si môžete a ušetriť kopec peňiažkov?

FOTOPOSTUP 

Dúfam, že ste si každá našli niečo čo sa Vám páči... budem sa tešiť na všetky fotky Vašich froté výrobkov :)

100% bavlnené froté od JuNi nájdete TU :)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára